Zachęcamy do udziału w akcji ,,Szlachetna paczka".

Samorząd uczniowski dołączył do akcji Szlachetna Paczka. Zostały wybrane dwie rodziny: Pani Aneta (l. 65) i Pani Marta (l. 63). Zbieramy:
- żywność (podstawowe produkty żywnościowe: herbata, kasza, cukier, kawa, makaron, olej, konserwy mięsne i rybne, ryż, mąka, dżem, owoce i warzywa w puszkach, płatki śniadaniowe, mleko, bakalie, ketchup, musztarda)
- środki czystości: proszek do prania, płyn do płukania, mydło /żel myjący, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, płyny czyszczące do naczyń, podłóg tolatey, papier toaletowy.
Produktu zbieramy do 12 grudnia. Przy wejściu do szkoły znajduje się karton, do którego można wkładać produkty.
Szlachetna Paczka to projekt, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia.
Serdecznie dziękujemy ♥