WYCIECZKA KLAS 5 B I 5 C DO WROCŁAWIA

W dniach 29 i 30 kwietnia uczniowie klasy 5b i 5c wraz z wychowawcami poznawali zabytki Wrocławia podczas wycieczki klasowej. Wrażenia były ogromne, a czas spędzony w grupie rówieśniczej pozytywnie wpłynął na wzajemne relacje uczniów. Piątoklasiści mieli napięty harmonogram przepełniony historią, środowiskiem przyrodniczym, osiągnięciami nauki i kultury. Pogoda dopisała co pozwoliło na 100 procentową realizację wszystkich zaplanowanych etapów wycieczki. Stare Miasto zrobiło na uczniach duże wrażenie. Kamieniczki , kościoły , malownicze uliczki, Ostrów Tumski, fontanny, mosty, Uniwersytet, Aula Leopoldina, Wieża Matematyczna, Panorama Racławicka. Z relacji uczniów wynikało jednak że największą atrakcją okazało się nowoczesne Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis i Wrocławskie Zoo. Od powrotu planujemy kolejną wycieczkę! To wspaniały czas, który na długo zostanie w pamięci...