Lepsza Szkoła projekt edukacyjny

Nasza szkoła w roku 2022/2023 podobnie jak w poprzednich latach realizowała ogólnopolski projekt edukacyjny LEPSZA SZKOŁA, który ma na celu pomoc w osiąganiu wyższych wyników nauczania. W ramach projektu uczniowie rozwiązywali nadsyłane przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe standaryzowane testy. Następnie na podstawie uzyskanych rezultatów wydawnictwo opracowało raport, zawierający analizę poziomu wiedzy i umiejętności poszczególnych klas. Posłuży to nauczycielom do planowania pracy, zarówno na zajęciach dydaktyczno - wyrównawczych, jak i tych rozwijających uzdolnienia.

Dodatkową zaletą projektu jest możliwość porównywania wyników uzyskiwanych z matematyki przez poszczególnych uczniów z wynikami wszystkich osób uczestniczących w Lepszej Szkole. Nad realizacją powyższych działań czuwała mgr Małgorzata Ciemała- Kałuża.