KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA EDYCJĘ KONKURSÓW ZWIĄZANYCH Z TEMATYKĄ DEPRESJI

W czwartek 22 lutego w Starostwie Powiatowym w Cieszynie odbyła się organizowana przez Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych konferencja podsumowująca dotychczasową edycję konkursów związanych z tematyką depresji. To bardzo ważny temat dotykający coraz szersze kręgi naszego społeczeństwa w tym dzieci i młodzież. Delegacja z naszej szkoły wraz z psychologiem i pedagogiem uczestniczyła w tym niezwykłym wydarzeniu. Mogliśmy posłuchać Wiktorii, która wróciła z Misji w Etiopii i porównać nasze warunki życia z sytuacją dzieci i młodzieży w Etiopii, słuchaliśmy wykładu psychologa o tym, jak ważna jest potrzeba przynależności i przyjaźni, wspominaliśmy 3 edycje konkursu, w którym brali udział również nasi uczniowie, jak również mogliśmy posłuchać niezwykłych głosów Sójek, które ubogaciły tą konferencję. Dziękujemy.