Sprintem do Maratonu.

 21 maja 2019 r  dzieci z obu grup przedszkolnych   z naszej szkoły wzięły udział w zawodach sportowych  w ramach   V Ogólnopolskiego maratonu przedszkolaków pod nazwą"Sprintem do Maratonu", którego celem jest popularyzowanie zdrowego trybu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego. Założeniem organizatorów akcji, przedszkolaki w całej Polsce mają do pokonania dystans 12000 km. Dzieci z Naszego przedszkola przebiegły 4800 m. Zawody sportowe otworzył i sędziował lokalny maratończyk Błażej Mendrek. Przed rozpoczęciem biegu, ćwicząc przy dobrej muzyce, rozgrzaliśmy mięśnie i zapał młodych sportowców. Imprezie towarzyszyło dużo emocji. Zaangażowali się również rodzice, którzy aktywnie kibicowali swoim pociechom. Nie brakowało muzyki i dobrego nastroju. Mali biegacze wykazali się niezwykłym hartem ducha i wielką wolą walki. Wszystkie uczestniczące w biegu dzieci na koniec otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale.